روشی جالب و آسان برای ساخت دستبند با مروارید و زنجیر را در این مطلب معرفی می نماییم که با استفاده از این آموزش مرحله به مرحله و الگوبرداری از تصاویر ارائه شده می توانید دستبند مرواریدی زیبا و شیکی برای خانمهای جوان و باسلیقه و همچنین دختران شیک پوش بسازید. در ادامه مطلب همراه ما بوده و این آموزش زیبا و دیدنی برای ساخت دستبند را ملاحظه نمایید.

آموزش تصویری ساخت دستبند با مروارید زیبا و جدید :

استفاده از زیورآلات زیبا و جدید برای همه خانم های شیک پوش از اهمیت خاصی برخوردار است و مطمئنا تهیه زیورآلاتی با تنوع بالا در طرح و مدل می تواند برای همه خانم ها ایده آل باشد. در این میان ساخت زیورآلات دست ساز در منزل می تواند با صرفه جویی در هزینه ها، کمک کند تا خانم ها به آنچه که تمایل دارند برسند. زیورآلات مرواریدی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است، از این رو قصد داریم در این مطلب به معرفی آموزش ساخت دستبند با مروارید بپردازیم که با استفاده از این آموزش می توانید اقدام به ساخت گردنبند و یا گوشواره نیز نمایید. برای ساخت دستبند مرواریدی نیازمند تعدادی مروارید در رنگ دلخواه، زنجیر، حلقه های فلزی کوچک، قفل و سوزن ته گرد طلایی هستید که با فراهم کردن آنها می توانید اقدام به ساخت دستبند نمایید.

آموزش ساخت دستبند با مروارید

برای شروع ساخت دستبند یک مروارید برداشته و سوزن ته گرد را از آن عبور دهید، سپس با انبر یا قیچی مخصوص اضافات آن را ببرید و قسمت انتهایی سوزن را به داخل هلال کنید و فرم دهید.

ساخت دستبند با انواع مروارید

آموزش مرحله به مرحله ساخت دستبند

مراحل ساخت دستبند مرواریدی زیبا

توجه داشته باشید که در پایان باید سوزن به شکل حلقه ایی بسته در انتهای مروارید قرار بگیرد.

آموزش ساختن انواع دستبند با مروارید

تمامی مرواریدها با روشی که ذکر شد آماده نمایید.

مراحل ساخت دستبند مرواریدی

حال به سراغ زنجیر رفته و مروارید های آماده شده را از قسمت حلقه ایجاد نموده به زنجیر متصل کنید.

ساخت دستبند با زنجیر و مروارید

در مرحله پایانی ساخت دستبند مرواریدی، قفل را به زنجیر متصل نمایید.

آموزش ساخت دستبند جدید

دستبند دخترانه زیبا و شیک ما آماده شد، می توانید با استفاده از این آموزش اقدام به ساخت گردنبند و سایز زیورآلات نمایید و آنها را در طرح ها و رنگ های مختلف تهیه کنید.

ساخت زیورآلات با مروارید

ساخت دستبند زیبا با مروارید

امیدواریم آموزش ساخت دستبند با مروارید که در این مقاله ارائه دادیم مورد توجه شما دوستان هنرمند قرار گرفته باشد و با استفاده از این آموزش دستبند های زیبایی تهیه کنید.