خانه » روش های موفقیت » ۱۱ خصوصیت از نسل «wi»ها نشان می دهد که شما در مسیر درستی قرار دارید

۱۱ خصوصیت از نسل «wi»ها نشان می دهد که شما در مسیر درستی قرار دارید

همه ی ما این ها را قبلا شنیده ایم که: نسل « wi » ها، تنبل، از خود راضی، بی حوصله و مدام چسبیده به وسایل الکترونیکی و فضای مجازی هستند. این ادعا شاید تا حدودی درست باشد، اما در این جا ۱۱ مورد ذکر شده که خلاف این ادعا را ثابت می کند. به عبارت دیگر دلایل بسیاری وجود دارد که نشان می دهد افرادی که در دنیای مجازی زندگی می کنند، توانایی های خارق العاده ای را به کمک نرم افزارهای گوناگون از خود نشان می دهند.

۱- داشتن یک اشتیاق مهار نشدنی

« Brian Kearney » یک دانشجوی ۲۳ ساله که صاحب یک شرکت روابط عمومی است، بر این اعتقاد است که اشتیاق مهار نشدنی او در کارش دلیل موفقیتش بوده است.

قطعا طرز تفکر نسل « wi » به من کمک کرد در جایی که الان قرار دارم بایستم. همانند اکثر نسل « wi » ها من یک اشتیاق مهار نشدنی داشتم و حس می کردم هر کاری که بخواهم می توانم انجام دهم.

۲- حس از خود راضی بودن

« KrystianSzastok » یک فروشنده ی اینترنتی ۲۸ ساله که به دلیل اخراج از دانشگاه در سن ۲۰ سالگی از لهستان به انگلیس نقل مکان کرده است، بر این اعتقاد است که حس از خود راضی بودنش دلیل اصلی افزایش قابل توجه درآمد او بوده است. خوش بینی و تکرار جمله ی « من می توانم » همراه با حس از خود راضی بودن به من اجازه داد تا هیچ گاه از حرکت نایستم و قدمی اضافه برای دستیابی به اهدافم برندارم.

۳- تفکر مدام در حال پیشرفت بودن

« Michelle Burke » کارشناس ارشد بازاریابی و ۲۴ ساله که برای شرکت « WyckWyre » کار می کند، معتقد است عطش همیشگی او برای پیشرفت، کلید موفقیت اش بوده است.

نسل « wi » ها عاشق حمایت از طرف مدیران و نقد مثبت و سازنده هستند. کارکردن به صورت فردی یا انجام پروژه های گروهی که در نهایت منجر به موفقیت شود، هدف اصلی این افراد است.

۴- واقع بین بودن

« Sean Higgins » از بنیان گذاران شرکت نرم افزاری« Ilos » که به تازگی سرمایه گذاری زیادی روی کار خود کرده است، بر این اعتقاد است که واقع بین بودن به او و نسل« wi » کمک کرده است تا به خوبی پیشرفت کنند.

از ابتدا معلوم است که در هر کار پر مخاطره و جدید، روزهای خوب و بد وجود دارد. توجه به این نکته که چطور به مردم کمک می کنید و به نظرات آن ها گوش می دهید جزو مواردی است که شما را در کار، موفق نگه می دارد. به خاطر داشته باشید که این اشتیاق و تعهد است که شما را در مواقع سخت سرپا نگه می دارد.

۵- اولویت قراردادن آزادی عمل بر پول

« Brad Hines » یک نظریه دهنده ی بازاریابی اینترنتی ۳۰ ساله، معتقد است که انتخاب شغل دلخواه و شیوه ی زندگی مناسب در مقابل پول، دلیل موفقیت او بوده است.

من با اختیار کار مورد علاقه ام را انتخاب کرده ام، بنابراین می توانم با خیال آسوده سفر کنم، سالم زندگی کنم و از کارم به خوبی لذت ببرم. در این راه توان ذهنی و برنامه ریزی منظم به من کمک کرد تا بتوانم امور مالی و خدماتی ام را با دقت انجام دهم.

۶- اولویت قراردادن هدف بر پول

« Jill Jacinto » یک ویرایشگر مقالات و مدیر ارتباطات ۲۹ ساله است که می گوید: « نسل « wi » ها به این دلیل موفقند که به جای پول پرستی به دنبال حرفه های هدف دار هستند».

نسل « wi » ها بیشترین تلاش خود را برای دستیابی به رویاهایشان انجام می دهند. آن ها در پذیرفتن یک شغل به دنبال منافع مالی آن نیستند؛ بلکه به دنبال حرفه های با ارزش و باهدف می گردند. این افراد با سخت کوشی تلاش می کنند تا از زندگی خود لذت ببرند و این فقط یک حرف شعارگونه نیست.

۷- به روش خود کارها را انجام دادن

«Graham Bensinger» طراح و خالق « In Depth With Graham Bensinger » معتقد است که متفاوت انجام دادن کارها و نوآوری، عامل موفقیت او بوده است. بعد از یک مصاحبه ی ناموفق « Owens Terrell » برای رسانه های قدیمی ورزشی که منجر به تعلیق شدن« Terrell » شد، « Graham » برنامه ی مصاحبه ی ورزشی اش را ساخت که می توانست آن را به روش خودش اداره کند.

او می گوید: « به عنوان یک مصاحبه گر آزاد، گاهی اوقات از این که ویرایش برنامه را به یک تهیه کننده بدهم ناراضی بودم چون نمی دانستم که او تصمیم می گیرد چگونه برنامه را روی آنتن بفرستد. اما با درست کردن برنامه ی خودم، من آزادی عمل بیشتری داشتم و هر قسمت از برنامه را با رویکرد مورد علاقه ام، عمیق تر و با بحث های جامع و آمارهای ورزشی صحیح، منعکس می کردم ».

۸- ریسک کردن

« Jenny Tchinnosian » بنیانگذار و مدیر « SoulFire » یک سازمان ارتباطات های دیجیتال است. این جوان ۲۷ ساله در آرژانتین متولد شده و بر این باور است که توانایی ریسک کردن او باعث شده تا زندگی پر از هیجان داشته باشد.

من وقتی به طور جدی تصمیم به بازگشت به آرژانتین گرفتم در « National Geographic » در بخش « The Associated Press » با حقوق عالی در واشنگتن کار می کردم. اگر چه من از ۱۰ سالگی در آرژانتین نبودم و کنار گذاشتن چنین موقعیتی برای یافتن ریشه ی خودم و ایجاد یک تجارت، ریسک بزرگی به نظر می رسید، اما من درباره ی آن زیاد فکر کردم و در نهایت به دنبال هدفم رفتم.

۹- جسور بودن

« Lolita Taub » در خانواده ای فقیر و در محله ای پر از خلافکار در جنوب لس آنجلس زندگی می کرد و حالا بیشتر از ۴۵ میلیون دلار از فروش خدمات نرم افزاری / سخت افزاری در کارش برای خدمات دهنده های عمده ی فناوری به دست آورده است. او معتقد است که موفقیت او از جسارتش برای پیشرفت بیشتر و بیشتر ناشی می شود.

من موفقیتم را با جسارتی بالاتر از حد انتظار به دست آوردم. من یک دختر پایین شهری و از یک خانواده ی فقیر مکزیکی ـ آمریکایی بودم که برای رسیدن به خواسته هایم تمام تلاش خود را کردم و اکنون از این که آن چه را می خواستم به دست آوردم بسیار خوشحالم.

۱۰- قدرت به چالش کشیدن

« Mitchell Stern » بنیانگذار ۳۰ ساله ی « Burning Bush Nurseries » که گیاه شاهدانه به داروخانه های مجوز دار می فروشد، معتقد است که اشتیاق نسل « wi » ها برای چالش و نوآوری، رمز موفقیت شان است.

او می گوید: ما نسل « wi » ها آشنایی کاملی به توانایی هایمان داریم و می دانیم که چه چیز برای ما بهترین است. همچنین از تجربه های آدم های موفق استفاده می کنیم و با به چالش کشیدن موانع و مشکلات به تجربه های جدید دست پیدا می کنیم.

۱۱- از کلمه ی ” چرا ” به جای ” چه چیزی ” استفاده می کنند و به خود انگیزه می دهند

« Jake Ducey» یک نویسنده ی ۲۳ ساله و یک سخنران حرفه ای است که باور دارد نسل « wi » ها موفقند، چون آن ها به جای « چه چیزی؟ » می پرسند « چرا؟ » .

نسل « wi » ها کمتر با ظاهر جذاب یک خانه ی بزرگ و یک ساعت طلایی فریفته می شوند تا انجام کاری که دوست دارند. ذهن نسل « wi » ها به دنبال این نیست که این مسیر به کجا ختم می شود، بلکه به دنبال خلق یک مسیر مخصوص به خودشان است. او می گوید: « ما به دنبال انجام دادن کاری هستیم که واقعاً دوستش داریم ».

منبع : iranvis.com

x

حتما ببینید

۳ مهارت که کیفیت کار شما را بهبود می‌بخشد

پرورش مهارت‌های مناسب در حرفه شما، تفاوت بزرگی در شغل شما ایجاد خواهد کرد؛ این ...